• 17
    Shares

Трагичната вест за смртта на младиот пејач и актер Влатко Илиевски ја потресе јавноста. Тој е најден мртов во неговиот автомобил ,,Тојота” . Причината за смртта не е позната , а неговото тело е дадено на обдукција.