• 3
    Shares

Поранешната сопруга на српскиот пејач Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, се поднови со нов модел на очила за сонце од реномираниот моден бренд Шанел.

Очигледно толку многу и се допаѓаат, што речиси не ги трга од лицето, па на секоја втора фотографија таа е со нив.

Но, на една од фотографиите таа доби коментар од една следбеничка од Македонија која и посочи дека не и требаат тие очила бидејќи е убава и без нив.

-Ти си убава жена…но наочарите без разлика дали се вредни, скапи или евтини… неважно. Не ми се допаѓаат… нема ни грам женственост и убавина во нив. Соња бе, не ги носи колку и да чинат… не ти требаат, ти си секако убава, гласи коментарот.