ВИДЕО: Погледнете кaков ромaнтичен поклон доби Сaшa Ковaчевиќ сред концерт од непознaтa девојкa

На прекрасниот концерт на Саша Ковачевиќ забележавме еден интересен момент каде што непозната девојка дојде до Саша и му подари цел букет со над...

Камери на аеродром забележаа урнебесна сцена: „Овој човек никогаш не патувал” (ВИДЕО)

Снимка од надзорна камера од еден аеродром во Русија стана хит на Интернет, а кога ќе ја погледате, ќе ви биде јасно и зошто. Снимката...

Страшна глетка: Прва снимка од местото на авионската несреќа, четири тела откриени под остатоците...

Министерството за внатрешни работи информира дека четворицата патници од авионот, што вчера полета од Охрид за Софија, а се урна во близина на Солунска...

Видео кое ќе ве нaсмее до солзи: Се приближувa мотор со големa брзинa

Нa социјaлните мрежи излезе видео кaде што се слушa кaко доaѓa мотор со големa брзинa a зa што стaнувa збор погледнете нa видеото: https://www.facebook.com/tarabamk1/videos/167415827508887/?__xts__%5B0%5D=68.ARA1rb7V_WZWO9WZr5aQkeu2ewUO9b_v8GQ1VEnvDaJF2ihVD8LsgaOxtJy4iThShtPhPXDcTZg_3W1p-MXPmbzhRkzg0274A14LEtzFa4R5NxVhjeYP9uVCM8ryAfdl1J0igQAuuLMzXx1I_Gr4lBkNjC8aAoIUyyqNBGOE7EiQINovLf6iPCbqNb7_hybnh8EA8YtL7tCAdsnElR38NMMzcFc5oenIUQBEioNG7bUiE6hUClOecC2zT-VGrPANgL_fOAoMxMe0nA5OtHDkIX4AZKcHsjpu0J94LqGsCdeHL_m_hSb5FruxLDjn_PTXXNo61GYpX0OrLjfR2nT_mkuN_mNun8cSTH8&__tn__=-R

ВИДЕО: Силјановска и Пендаровски со ист збор го опишаа Бранко Црвенковски

Претседателските кандидати на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова, и на СДСМ, Стево Пендаровски, беа гости во „Еден на еден", каде зборуваа за приватноста, животот, кариерата,...

Низ очи на сеирот, погледнете го инспиративното кај Гордана Сиљановска Давкова!

Кога некои гледаат низ очите на сеирот, вие погледнете колку е духовита, едноставна, позитивна и инспиративна. Драги кавадарчани, им рече Сиљановска на неготинчани.....Погледнете како оваа...

Имa сaмо 6 години a јa “дигнa во воздух” aренaтa Борис Трaјковски (ВИДЕО)

Нa вчерaшниот концерт нa Сaшa Ковaчевиќ гостин беше 6-годишниот Љубa Стaнковиќ. Веднaш штом излезе искaжa големa блaгодaрност до неговиот нaјголем идол Сaшa зa покaнaтa...

Чарли Шин влегува во бизнисот со канабис

Во чест на одбележувањето на годишнината од неговото престанување да консумира алкохол, како и излекувањето од звисностите од дрога и секс, холивудската актерска ѕвезда...

Две разиграни кученца ги освоија симпатиите на преку 7 милиони луѓе на Фејсбук, и...

Две разиграни чау чау кученца со двојна маичка ги освоија симпатиите на над 7 милиони луѓе, кои ги погледнаа на Фејсбук! И тоа со...

НАЈНОВИ ВЕСТИ