КОЈ РЕЧЕ ДЕКА НЕМА ЉУБОВ ПОМЕЃУ СДСМОВЕЦ И ВМРО?!

Чичко поштар Звоне кој е заљубен до уши во својата шефица Натка,ништо не сака од сопствената партија само шефицата да не му ја сменат.Дојде...

Се степаа провинцијалка и скопска малограѓанка

Lidija Mitashevska пред 23 минути · Skopje ·  Одамна немав саркастичен статус. Еве го резултатот. Големата Професорка Колозова: Lidija Mitashevska ја сум доста постара и од тебе и од моника,...

Mитко Јанчев и Кочо Анѓушев местат фудбалски натпревари

Zoran Bozinovski Следи · пред 9 часа ·    Šitkači!!! Mito unesen božem ŠAH igra, a poim nema u što blee.. Šitkač Mito i Kupuvač Kočo ZORAN BOZINOVSKI·НЕДЕЛА, 22 АПРИЛ 2018 UVODNA NAPOMENA: Eden...

ФОТО: Секси Елеонора отпуштена од владата поради провокативни фотографии

Секси Русинка која работела како службеничка во руската влада, добила отказ откако нејзините провокативни фотографии на социјалните мрежи откриле нешто што руската бирократија не...

А можеше да биде текст за Орце Камчев

Од: Биљана Секуловска Не е во ред да се потсмевате, да се смеете, да бидете зајадлив, циничен и саркастичен за нечија бременост- во случајов, на Гордана...

ЛИГАВИОТ ОРЦЕ КАМЧЕВ

DIPLOMATSKI LIGLO Loša sudbina e koga od MINI ligle ke napraviš predsednik na podmladok na svojata leva partija, pa ke izrasne do MAXI LIGLO i...

Дојде Живот и за адвокатот на Заев

Инфоњуз дознава дека адвокатот на актуелниот премиер Заев, деновиве купил делевон простор во строг Центар на улицата Даме Груев (Градски Ѕид). Нашите сознанија се...

Маци ма им го дадов на сите к…т!

  Зоран Буревесник Божиновски пред 8 часа ·  Najbolja BOMBA (po moj izbor!) e koga DIPLOMATSKI LIGLO i vika na OCKA VODITELJKA: ,,...eeej MACI, bev denes u MPM...

Боки 13 веќе нема да шверцува брендирана гардероба, ќе ги донесе брендовите во Скопје...

БМЈ Медиа Груп и 1ТВ за прв пат ги носат првите луѓе на Gucci, Dior, Versace, YSL и Givenchy во Скопје. Ова ќе биде...

Лице осудено за убиство му е лично обезбедување на министерот Димитров (ФОТО)

Лице осудено за убиство на цивил во Виница во 2002 година е поставено за лично обезбедување на министерот за Надворешни работи Никола Димитров и...

НАЈНОВИ ВЕСТИ