Најголемите с*кс тајни на мажите

Мажите имаат многу тајни. Ова се само дел од нивните тајни за кои тој не сака да дознаете: Тој гледа порно – можеби и премногу....

ФОТО: Мајката бринета, а ќерката русокоса – македонската водителка ја покажа својата ќерка (ФОТО)

  Водителката Ирена Спировска на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзината ќерка Зорица. Но, се пофали и дека имаат нов миленик во семејството, расно куче...

Отров за коските кој секојдневно го пиеме

Генерално, многу не знаат кои се негативни последици оваа пијачка ги има по нашето здравје. Најлошо од се е во голема количина се дава...

Камери на аеродром забележаа урнебесна сцена: „Овој човек никогаш не патувал” (ВИДЕО)

Снимка од надзорна камера од еден аеродром во Русија стана хит на Интернет, а кога ќе ја погледате, ќе ви биде јасно и зошто. Снимката...

Сите го имаме и сите можеме да го користиме: Како со 3 чекори да...

Често и не го забележуваме шестото сетило, но баш тоа е она што најмногу ни помага низ интуицијата и она „чувство во стомакот“! Нашето шесто...

ВИДЕО: Јункер ќе ги запалеше претседателот на Руанда и неговата сопруга

Првиот човек на Европската комисија, Жан-Клод Јункер, минатата недела присуствуваше на меморијалното одбележување на 25-годишнината од геноцидот во Руанда во кој беа убиени околу...

Машка менопауза

Сигурно се прашувате, зарем менопаузата не е резервирана само за жените, но не е така, бидејќи, според дијагнозата на лекарите, и мажите можат да...

Вибер воведе нова услуга: Многу е корисна, но не е бесплатна

Апликацијата Вибер воведе нова услуга – „Вибер локален број“, што ќе биде посебно корисна за оние кои често патуваат. Опцијата овозможува корисникот да избере локален...

Десет посетители избркани од скопската зоолошка: Не ги почитувале овие правила

Десет посетители биле избркани денеска од Зоолошката градина во Скопје, поради непочитување на кодексот на однесување. -Денес избркани 10 луѓе поради хранење. Пцуена, колнета ама ред...

Македонската актерка и екс-мисица открива: Водев љубов на отворено додека ме гледаа соседите (ВИДЕО)

Младата и светски позната актерка Јана Стојановска, не само што е успешна на театарските штици, не често ја гледаме и на големото филмско платно. Водејќи...

НАЈНОВИ ВЕСТИ