Сакате да знаете како изгледа жена што не се депилирала една година, е па...

Соња Цитровска е 28-годишна девојка од Полска која за првпат започнала да се депилира кога имала само 12 години, велејќи дека Фотошопираните фотки од...

Верушевски на Фејсбук за новата влада: Крајот ви дојде, готови сте!

Синот на екс разузнавачот Зоран Верушевски, Александар на социјалната мрежа фејсбук интензивно пишува против власта и нејзиното делување. Според младиот Верушевски, СДСМ не се благодарни...

Виктор и раскина на Мелита за да не банкротирал

Поранешната телевизиска водителка Мелита Ракичевиќ пред само неколку месеци го покажа двојно помладото момче Виктор, а веќе објави дека ставиле крај на врската. Таа...

Дечки еве која е девојката што лежеше на снег во долна облека

Тоа е згодната Едина Муса. Едина Муса јавноста ја знае како една од најдобрите и најубавите кошаркарки, која игра во дресот на КК „Вардар“. Но,...
video

Дедо Мраз лудува со својот параглајдер

Овој ДедоМраз е тотално луд, а најверојатно беше и пијан па слетувањето на плажа не помина баш најдобро, погледнете во продолжение како изгледаше неговото...

ИЗГЛЕДА КАКО ОБИЧНО КОМБЕ, НО САМО ДА ВИДИТЕ ШТО СЕ КРИЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА (ВИДЕО)

Изгледа како обично комбе, но само да видите што се крие во внатрешноста (Видео) “Класен” е германска фирма специјализирана за произведување на луксузни комбиња. Ова...

НАЈНОВИ ВЕСТИ