На нашата Јелена Карлеуша возејќи по еден селски пат и се дупнале гумите:(

Елена Велевска или македонската Јелена Карлеуша како што она се замислува дека е ,ама тоа е само во нејзината глава, вчера имала сообраќајна незгода. Додека...

Eве кој манекен некогаш бил во љубовна врска со Боки 13 а потоа си...

Српскиот манекен Томислав Тома Паниќ е бившиот дечко на Боки 13. Една девојка раскажувала за српски портал,, Прво мислевме дека се секс пријатели и...

ИЗГЛЕДА КАКО ОБИЧНО КОМБЕ, НО САМО ДА ВИДИТЕ ШТО СЕ КРИЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА (ВИДЕО)

Изгледа како обично комбе, но само да видите што се крие во внатрешноста (Видео) “Класен” е германска фирма специјализирана за произведување на луксузни комбиња. Ова...

НАЈНОВИ ВЕСТИ