Снеже Велков наполни 36 или 42 години? Мислиме 45…

Се пофали на фб....збунката е оти во Америка полнолетство за пиење е на 21 година и за еб...затоа не знаеме? Velkov Sneze Дупло полнолетна!😙❤💋💋💋

Маци ма им го дадов на сите к…т!

  Зоран Буревесник Божиновски пред 8 часа ·  Najbolja BOMBA (po moj izbor!) e koga DIPLOMATSKI LIGLO i vika na OCKA VODITELJKA: ,,...eeej MACI, bev denes u MPM...

Салама над саламите – безвременска!

За љубителите на салами, имало и безвременска салама, која трае и до 30 февруар годинава

Срам за Битола!

Ок...автопат :) , пат е да но се уште затворен и магистрален(магистралниот пат А-3, Ресен-Битола-Прилеп, кај Битола) Но еве за коњи е отворен а и...

Елена Ристеска – вистински рај за очи, a богами и за во кревет кој...

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката...

(ФОТО) Во моментов се отстранува споменикот на Александар Македонски од аеродромот

 Во моментов, на Меѓународниот аеродром Скопје се врши дислоцирање на споменикот на Александар Македонски, објави Слободен печат. Откако и официјално е преименуван скопскиот аеродром, следен чекор...

Пајакот жив фатен на глава нa Министерот, помагајте луѓе отиде млад и зелен…пајакот!

Mojso Momiroski сподели објава на Branko Ognjanovski. 1 час ·  pajakov ziv vaten .

НАЈНОВИ ВЕСТИ