ФОТО: Манекенката со своите усни и совршено тело ги излудува сите фудбалери- сега се...

Бројни фудбалери од италијанската Серија А се обиделе да ја заведат преубавата манекенка Ирена Берзеро, но таа досега сите ги одбила. Иако веќе долго време...

Сменила партиски дрес преку ноќ! Од ВМРО преминала во СДСМ?

Радарот на социјалните мрежи уловил преку фотограф како луѓето преку ноќ, партиски се трансформираат. На сликата јасно се гледа како од поддржувачка на политиките...

Магична е улицата „Максим Горки” – расцветаа јапонските цреши

Розови и нежни се цветовите на јапонските цреши кои расцветаа на најубавата улица Максим Горки во Скопје. Додека минувате по улицата во центарот на Скопје...

НАЈНОВИ ВЕСТИ