Маци ма им го дадов на сите к…т!

  Зоран Буревесник Божиновски пред 8 часа ·  Najbolja BOMBA (po moj izbor!) e koga DIPLOMATSKI LIGLO i vika na OCKA VODITELJKA: ,,...eeej MACI, bev denes u MPM...

Елена Ристеска – вистински рај за очи, a богами и за во кревет кој...

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката...

Срам за Битола!

Ок...автопат :) , пат е да но се уште затворен и магистрален(магистралниот пат А-3, Ресен-Битола-Прилеп, кај Битола) Но еве за коњи е отворен а и...

Снеже Велков наполни 36 или 42 години? Мислиме 45…

Се пофали на фб....збунката е оти во Америка полнолетство за пиење е на 21 година и за еб...затоа не знаеме? Velkov Sneze Дупло полнолетна!😙❤💋💋💋

Пајакот жив фатен на глава нa Министерот, помагајте луѓе отиде млад и зелен…пајакот!

Mojso Momiroski сподели објава на Branko Ognjanovski. 1 час ·  pajakov ziv vaten .

(ФОТО) Во моментов се отстранува споменикот на Александар Македонски од аеродромот

 Во моментов, на Меѓународниот аеродром Скопје се врши дислоцирање на споменикот на Александар Македонски, објави Слободен печат. Откако и официјално е преименуван скопскиот аеродром, следен чекор...

Салама над саламите – безвременска!

За љубителите на салами, имало и безвременска салама, која трае и до 30 февруар годинава

НАЈНОВИ ВЕСТИ