Home ЗАНИМЛИВОСТИ

ЗАНИМЛИВОСТИ

Сакам Бранко да ми честита 8 ми март

ЕЕЕ ТОА ТИ Е ВНИМАТЕЛЕН МАЖ ВИДИ МУ ФАЦА, ЛИГИ МУ ТЕЧАТ Твитерџиите се уникатни во сè, па и во начинот на кој го честитаат Меѓународниот...

Двојазично ќе се надевате децата да не ви се иселат од дома и завршат...

На моите сограѓани би сакала да им упатам порака по повод двојазичноста. Од денес па натаму... - двојазично ќе земате по 200 евра плата и...

(Видео) Додека трчаше од едната страна на шорцевите му излезе мандалото

Мене стварно не ми е јасно зарем не осетил дека нешто му се манда меѓу нозе ,мало е ама сепак ... https://www.youtube.com/watch?v=LZVcJ5OXrhg

КОЈ РЕЧЕ ДЕКА НЕМА ЉУБОВ ПОМЕЃУ СДСМОВЕЦ И ВМРО?!

Чичко поштар Звоне кој е заљубен до уши во својата шефица Натка,ништо не сака од сопствената партија само шефицата да не му ја сменат.Дојде...

Што се случува зад затворените врати…

Интерактивните камери на интернет се најбрзо растечки бизнис кога станува збор за глобалната порнографија, а тој посебно цвета во послабо развиените земји како Романија....

Сакате да знаете како изгледа жена што не се депилирала една година, е па...

Соња Цитровска е 28-годишна девојка од Полска која за првпат започнала да се депилира кога имала само 12 години, велејќи дека Фотошопираните фотки од...

Емотивниот Заев да се расплаче човек, а колку украде во Глобал и уништи десетина...

Да се расплаче човек. Тоа се тие македонски "елдорадо" соништа, кои ги раскажува Јадранка на мали деца пред спиење. А, јас пак во 2011 му...

Мелина Милески: Кој вели дека со пет деца се нема време и за убавина?

Мелина Милески е сопственичка на салоните за убавина „Силуете“ и мајка на пет деца – Дино, Лука, Лина, Лана и Леон. Денот и почнува...

ЕВЕ КАКВИ ЖЕНИ ОБОЖАВА ЛАЗАР ЕЛЕНОВСКИ, А ДАЛИ СЕ ДО ТОЛКУ БЛИСКИ НЕ КАЖУВАМЕ:)

ГОСПОДИЧНАТА АЛАЧКИ, САМО ЗА МИНИСТЕРКА Е,ИМА ШАНСИ ЗАЕВ ЕДНА МИНИСТЕРКА ДА ЈА ПРАВИ АКО ГО ЗАМОЛИ ЛАЗАР А МИСЛИМЕ ДЕКА ДА ТАКА ЌЕ БИДЕ. Е...

ЗА МАЖИТЕ КОИ БАРААТ ДОМАЌИНКИ ЗА ЖЕНИ ЕВЕ ВИ НЕКОЛКУ МАКЕДОНКИ ПРАВИ ДОМАЌИНКИ

ЕВЕ ЕДНА СО ГОЛЕМИ ОЧИ ПА ДРУГА СО ЦРНИ ОЧИ ГЛЕДАЈ МЕ ВО ОЧИ ТЕЛЕ ЕДНО А ОВАА Е ОД ОНИЕ ПОШТЕНИТЕ ШТО СЕ ПРАВАТ   ЧУДНИ ОЧИ ИМА...

НАЈНОВИ ВЕСТИ