Home ЗАНИМЛИВОСТИ

ЗАНИМЛИВОСТИ

Виктор и раскина на Мелита за да не банкротирал

Поранешната телевизиска водителка Мелита Ракичевиќ пред само неколку месеци го покажа двојно помладото момче Виктор, а веќе објави дека ставиле крај на врската. Таа...

Зошто се скараа Мијале и Камчев, да не е ради една Ана ооо Ана?

За тоа друг пат а еве и еден интересен ретро текст за овие двајца генијалци . https://youtu.be/mGIgeLPYkKI НОВАТВ преку Агенцијата за Катастар го провери сиот имот...

KUKU$ x DONPLAYA – REAL SLAVS новиот вирус на Балканот!

Нешто ново што се појави по интернет и потекнува од Скопје стана вистински вирус и на балканот, се слуша и во Србија, Хрватска, Бугарија......

ЗА МАЖИТЕ КОИ БАРААТ ДОМАЌИНКИ ЗА ЖЕНИ ЕВЕ ВИ НЕКОЛКУ МАКЕДОНКИ ПРАВИ ДОМАЌИНКИ

ЕВЕ ЕДНА СО ГОЛЕМИ ОЧИ ПА ДРУГА СО ЦРНИ ОЧИ ГЛЕДАЈ МЕ ВО ОЧИ ТЕЛЕ ЕДНО А ОВАА Е ОД ОНИЕ ПОШТЕНИТЕ ШТО СЕ ПРАВАТ   ЧУДНИ ОЧИ ИМА...

Е ова е веќе премногу, почнаа македонките и голи да се сликаат еве ви...

Емилија Димитровска, која се занимава со бокс, се соблече гола. Таа веќе некое време работи како модел  и досега има позирано пред објективот на...

Лице осудено за убиство му е лично обезбедување на министерот Димитров (ФОТО)

Лице осудено за убиство на цивил во Виница во 2002 година е поставено за лично обезбедување на министерот за Надворешни работи Никола Димитров и...

Eве како изгледа мајка и на Сузана Гавазова

Сузана Гавазова деновиве објави фотографии од мајка и Руса која е на гости кај нив во Швајцарија. Пејачката речиси никогаш не ја покажува мајка...

Зоран Божиновски: Лазе Велковски во Меана Б договорил отстрел на врвни полициски имиња

fb status ZA PUSTI 160.000 EVRA!!! Dragan Simonovski, včera priveden sovetnik na ministerot Oliver Spasovski, pred dve nedeli podnel krivična prijava protiv advokatot ANTONIO APOSTOLSKI, za...

( ФОТО) Еве како изгледаше првата жена на Дарко Панчев, исто ко мајка да...

Маја и Дарко Панчев се во брак веќе подолго време и животот го живеат мирно и без скандали. Нивните две ќерки ги носат имињата...

Eве една македонка мајка на две деца што се шета гола по нивите

Љупка Митрова честопати објавува поразголени слики ама изгледа не собрала доволно лајкови и овој пат реши тоа да го постигне соблекувајќи се гола, а...

НАЈНОВИ ВЕСТИ