video

Човек што до смрт се ижувувал врз 2 годишно дете

Педофилот бил заробен од милитантите и му возвратиле одмазднички до смрт, откако бил фатен како силувал двегодишно дете. Смртта на човекот беше снимена како...

(Sharene Pilule za LiLuLe 👅) Последната објава на Влатко Илиевски

Трагичната вест за смртта на младиот пејач и актер Влатко Илиевски ја потресе јавноста. Тој е најден мртов во неговиот автомобил ,,Тојота” . Причината...

Пејачот Влатко Илиевски утрово пронајден мртов

Популарниот македонски пејал Влатко Илиевски утрово бил пронајден мртов во автомобил во Скопје, дознава Press24. според информациите Илиевски бил најден во мотроно возило марка Тојота на...

Млекарот: Швалерката на Зечевиќ прави криминалии по Битола?!

Dushan Mlekaro пред 10 часа ·  Pisuvam cela godina za Hristina Nikolovska koja e vrabotena vo svr Bitola i bese fatena so droga na granicniot premin Medzitlija,...

ЛУКОВСКИ, РАДМИЛА, БОБО И ДАЛАВЕРИ

Zoran Bozinovski пред 16 часа ·  MAMA JELENA... Ova ednaš, pred desetina godini go pišuvav, sega tivko ke vi go povtoram: Na ,,čuden,, način, posle kupuvanjeto na ESM od...

Ова се извршителите на МАСАКРОТ кај ВЕЈЦЕ, со ИМЕ и ПРЕЗИМЕ …

Marjan Stojanoski пред 4 часа ·    Ова се извршителите на МАСАКРОТ кај ВЕЈЦЕ, со ИМЕ и ПРЕЗИМЕ ... Од белешката на ДБК заведена под број 470/13.11.2001, а познати...

СЕМЕЈСТВОТО НА ПРЕМИЕРОТ НЕ ТРПИ КОНКУРЕНЦИЈА ВО ОДГЛЕДУВАЊЕТО НА КАНАБИС Уапсени синови на сопартијка...

Синовите на блиска соработничка и сопартијка на премиерот Зоран Заев биле уапсени откако во семејната викендичка била откриена софистицирана лабораторија за производство на марихуана,...

Двајца скопјани во викендица имале лабараторија за марихуана тврдат дека не се познавале со...

Двајца скопјани заработија кривични пријави поради производство на марихуана, информираат од МВР. Тие имале сопствена лабараторија. „Секторот за внатрешни работи Скопје, до надлежното Основно јавно...

ОВА САМО ВО МАКЕДОНИЈА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ: Виничанец си донел џип од печалба,...

Специјалната нуркачка екипа на Министерството за внатрешни работи попладнево  од езерото Калиманци извлече возило марка Ауди. Портпаролот на СВР-Штип, Гордана Панајотова за МИА потврдува дека...

НАЈНОВИ ВЕСТИ