Исповед на поранешен “Јеховин сведок”: Ја дознав страшната вистина и ја напуштив сектата!

Жељко Кикел со години бил член на Јеховини сведоци. Во Лондон дури бил и старешина на една нивна група. Но, она што го видел,...

Дали имате видено поодвратен гз, јас не

ТОА Е ГЗИШТЕТО НА КИМ КАРДАШИЈАН, КАКО ВРЕЌА ПОЛНА СО КОМПИРИ, ПРАВА КАРИКАТУРА. АКО И ПОСЛЕ ОВИЕ СЛИКИ СЕУШТЕ ВИ СЕ ДОПАЃА ТОГАШ НЕШТО НЕ...

Не сте ја виделе гола Сораја? Е па еве ви ја на

Како не ја срам така да се слика пууу  

Телото на Адеа Шабани пронајдено закопано во близина на Сакраменто(видео)

Полицијата во Лос Анџелес верува дека ги пронашла остатоците од исчезнатата Адеа Шабани во плитка гробница на 80 километри северно од Сакраменто, објавија американските...

Цело одделение од основно училиште меѓу жртвите од пожарот во Русија a учителката отишла...

Меѓу жртвите на стравичниот пожар што го проголта трговскиот центар во рускиот град Кемерово наводно е и цело одделение на едно основно училиште, јавуваат...

ФОТО: Објавени први фотографии и трогателни пораки од децата загинати во пожарот на Кемерово

Руските медиуми објавиле фотографии и стравични пораки од жртвите во пожарот во трговскиот центар во Кемерово, во кој починаа најмалку 64 лица од кои...

(Видео)Во пожарот во трговскиот центар во Русија над 50 загинати, поголем дел најверојатно се...

Додека спасувачките екипи продолжуваат со потрагата по преживеани во изгорениот трговски центар во рускиот град Кемерово, голем број од семејствата на исчезнатите деца се...

ВИДЕО: Сите мислеа дека словачкиот премиер има кокаин во џебот, но тој ги шокираше...

Мистериозната бела хартиена кесичка која му падна од џебот на новиот словачки премиер Петер Пелегрини на конференцијата за новинари наведе многумина Словаци да нагаѓаат...

E на овие слики Меланија е права дама, на мажите покрај неа лиги...

Меланија Трамп беше домаќинка на средба посветена на малтретирањето онлајн. Во дискусијата која се одржа во Белата куќа беа поканети претставници на компании како...

Mеланија Трамп во кревет со друга жена ОМГ плус и гола

ОВА КОГА БИЛА ПОМЛАДА ЗА ДА НЕ СЕ ЗБРКАТЕ И ДА КАЖЕТЕ ДЕКА НЕ ЛИЧИ НА НЕА ТАА УШТЕ КАКО ТИНЕЈЏЕРКА СЕ ЗАНИМАВАЛА СО МАНЕКЕНСТВО...

НАЈНОВИ ВЕСТИ