Се подготвувале за свадба, а сега спремаат 11 погреби: Мина славела моминска вечер во...

Девојките заминале во Дубаи да направат моминска забава, подготвувајќи се за свадбата на Мина, која едвај ја чекале. Таа требало да се венча во април Турската...

ВО САУДИСКА АРАБИЈА ГО СКИНАА КРАЛОТ СЛУГА НА АМЕРИКАНЦИТЕ?

https://youtu.be/iH9H9RPK7Yw Линк до видео на агенцијата РТ. Инаку самиот владетел, кралот Салман дојде на власт по воен удар откако го измести распоредот за наследување на круната по...

За оние што ја сакаат Меланија Трамп еве како изгледаат нејзините цициња

    Па и не се лоши ЕВЕ И ЕДНА ЗА РАСОНУВАЊЕ :))

Дали имате видено поодвратен гз, јас не

ТОА Е ГЗИШТЕТО НА КИМ КАРДАШИЈАН, КАКО ВРЕЌА ПОЛНА СО КОМПИРИ, ПРАВА КАРИКАТУРА. АКО И ПОСЛЕ ОВИЕ СЛИКИ СЕУШТЕ ВИ СЕ ДОПАЃА ТОГАШ НЕШТО НЕ...

Mеланија Трамп во кревет со друга жена ОМГ плус и гола

ОВА КОГА БИЛА ПОМЛАДА ЗА ДА НЕ СЕ ЗБРКАТЕ И ДА КАЖЕТЕ ДЕКА НЕ ЛИЧИ НА НЕА ТАА УШТЕ КАКО ТИНЕЈЏЕРКА СЕ ЗАНИМАВАЛА СО МАНЕКЕНСТВО...

Божиќната декорација на Белата Куќа изгледа како хорор филм

Наместо обичните светилки, елки и по некој чорап, Првата Дама на САД, Меланија Трамп, реши да и даде свој „шмек“ на Белата Куќа и...

Третата светска војна започнува за 24 часа? Лидерот на Северна Кореја со шокантна изјава...

Лидерот на Северна Кореја најави дека на 15-ти август (утре) со четири балистички ракети ќе го нападне островот Гуам во Пацификот каде е лоцирана...

Девојката на Путин се појави на гласањето, а и не е којзнае што

Љубовницата, а според некои извори и можна идна сопруга на рускиот претседател Владимир Путин, гимнастичарката Алина Кабаева, на гласањето на претседателските избори во Русија,...

E на овие слики Меланија е права дама, на мажите покрај неа лиги...

Меланија Трамп беше домаќинка на средба посветена на малтретирањето онлајн. Во дискусијата која се одржа во Белата куќа беа поканети претставници на компании како...

Tолку и од Арнолд Шварценегер, уште малку и готов еее

Арнолд Шварценегер е на итна операција на срцето, јавуваат американските медиуми. Седумдесетгодишниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија е сместен во болница во Лос Анџелес,...

НАЈНОВИ ВЕСТИ