ТАТКО НА ДЕВЕТ ДЕЦА ДОЗНАВА ДЕКА СЕКОГАШ БИЛ НЕПЛОДЕН

Еден професор од еден мал град Сиди Силман бил на рутинска контрола кај уролог. Она што го дознал таму му го превртел животот наопаку. Всушност...

ВО САУДИСКА АРАБИЈА ГО СКИНАА КРАЛОТ СЛУГА НА АМЕРИКАНЦИТЕ?

https://youtu.be/iH9H9RPK7Yw Линк до видео на агенцијата РТ. Инаку самиот владетел, кралот Салман дојде на власт по воен удар откако го измести распоредот за наследување на круната по...

Поминав низ пекол, зашто не сакав секс пред брак

Кристан Ан Вер е 27-годишна Американка и поранешна навивачка, која одлучи да го тужи НФЛ клубот, Мајами Долфинс поради злоупотреба. Дека е невина им открила...

12 работи кои не сте ги знаеле за Џорџ Сорос: Вистинското име му е...

https://youtu.be/cwmEmOS4HjY БОМБА ВО АНГЛИЈА: По 22 години во Арсенал, менаџерот Арсен Венгер си оди на крајот на сезоната Човекот остаре во Арсенал, еве фотки од различните...

#Збогум лопино

#Збогум лопино После продолжувањето на мандатот на #БејлиПушиКур, за потребите на проектот за бришење на мојот народ, Македонскиот народ, без разлика што опасноста е сеуште присатна, дојде...

Кога ја видоа колата им светнаа очите: Ова е најбруталното понижување на спонзоруши!

Во следното видео ќе погледнете како овие момци се подигурваат со девојки кои се покажаа како вистински спонзоруши. Дефинитивно девојките си го заслужија ова. Дечкото им...

ВИДЕО: Работници на Џенерал моторс ја демолираа канцеларијата на директорот, оти не им дал...

Работници на Џенерал моторс во Јужна Кореја насилно влегоа во канцелариите на компанијата по информацијата дека нема да добијат еднократна награда за својата работа. Тие...

(Видео) Пожар во кулата на Трамп: Едно лице загина, петмина се повредени

Едно лице загина , а петмина се повредени во пожар што синоќа избувна во стан на 50-от кат на кулата Трамп во Њујорк. Меѓу...

Убиени четворица членови на раководството на турски универзитет

Турските медиуми објавија дека еден напаѓач убил четири лица во универзитет во централна Турција. Според информациите, нападот се случил на универзитетот „Османгази“ во Ескишехир. Се...

Tолку и од Арнолд Шварценегер, уште малку и готов еее

Арнолд Шварценегер е на итна операција на срцето, јавуваат американските медиуми. Седумдесетгодишниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија е сместен во болница во Лос Анџелес,...

НАЈНОВИ ВЕСТИ