KUKU$ x DONPLAYA – REAL SLAVS новиот вирус на Балканот!

Нешто ново што се појави по интернет и потекнува од Скопје стана вистински вирус и на балканот, се слуша и во Србија, Хрватска, Бугарија......

Која е новата Скопска девојка која влезе во Српската ЗАДРУГА?

Станува збор за една Скопска девојка која е доста популарна по инстаграм, секогаш изненадува со нови фотографии на кои изгледа прекрасно и ве остава...

Пејачот Влатко Илиевски утрово пронајден мртов

Популарниот македонски пејал Влатко Илиевски утрово бил пронајден мртов во автомобил во Скопје, дознава Press24. според информациите Илиевски бил најден во мотроно возило марка Тојота на...

И со ново име ќе останете исти гомна!

Следејќи ја пропагандната машинерија на Заев како со тешки маки ја воспева капитулацијата и очајнички бара светли точки во понижувачкиот договор со нагони за...

ЈОХАНЕС ХАН: ЌЕ ОДАМ НИЗ МАКЕДОНСКИТЕ ГРАДОВИ СО ЗАЕВ И ЌЕ АГИТИРАМ ЗА РЕФЕРЕНДУМОТ!...

Комесарот за проширување на ЕУ, Јоханес Хан, смета дека решавањето на спорот за името меѓу Атина и Скопје има значење за целиот регион. Тој...

СЕ ИСПЛАШИЈА ОД ПРОТЕСТОТ ВО БИТОЛА ПА ГО ВИКНАА КИРАЦОВСКИ НАПОМОШ

Дали вчера СДСМ Битола се исплаши од протестот пред Магнолија па во исто време кога се одржуваше протест напомош во општинскиот штаб на СДСМ...

Битола излезе на протест протв новото име! Оваа земја има едно име МАКЕДОНИЈА

Битолчаните испратија од Битола моќна порака Не за промена на името на нивната мајка Република Македонија. Протестот започна со врнежи од дожд но и...

ЧОВЕКОТ КОЈ ГО ПРОДАДЕ СОНЦЕТО ЗА ДА НИ КУПИ СВЕЌА!

Павел Донески пред 4 часа ЧОВЕКОТ КОЈ ГО ПРОДАДЕ СОНЦЕТО ЗА ДА НИ КУПИ СВЕЌА! Премиерот Заев - човекот кој се колнеше дека нема да разговара за...

Чауш, Хоџа, Божиновски и уште некои му објавија војна на СДСМ

Zahir Chaush Bekiri пред 4 часа ·  Dragi Rashkovski llopov prva kllasa. Zoran kitanovski llopov i lazov do maximum. Blagoja bocvarski idiot nevospitano dete bez mene i moite prijateli...

ЧЛЕНОВИ ОД СОВЕТОТ НА РОДИТЕЛИ СЕ ЗАНИМАВААТ СО РЕКЕТАРСТВО!

POCHITUVANI   KAKO CHLEN NA SOVET NA RODITELI VO OSNOVNO UCHILISHTE 11 OKTOMVRI opshtina centar Skopje ne mozham da premolcham seriozni I kriminalni dejstvija od poedinci...

НАЈНОВИ ВЕСТИ