Home ЗАНИМЛИВОСТИ ФОТО Елена Ристеска – вистински рај за очи, a богами и за во...

Елена Ристеска – вистински рај за очи, a богами и за во кревет кој пробал знае и се фали

  • 48
    Shares

Популарната Елена Ристеска во последно време е доста активна на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку фотографии кои беа вистинско „честење“ за машката публика.

Имено, таа објави фотографија на која е облечена во црно кратко фустанче со чипка и црни мрежести чорапи на која Елена изгледа неверојатно и секси.